Szanowni Państwo!

Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownych odwiedzin.

Serdecznie witamy w naszym domu, życzymy udanego wypoczynku i miłych wspomnień. W celu zapenienia komfortu, spokoju i bezpieczeństwa naszych Gości bardzo prosimy o przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

 1. Rezerwacji pobytu można dokonać osobiście, telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 1/3 kosztów pobytu w formie zadatku.

 2. Zadatek jest bezzwrotny, chyba że rezygnacja z rezerwacji nastąpi najpóźniej na miesiąc przed zaplanowanym rozpoczęciem pobytu. W takiej sytuacji zwrotowi podlega 50% wpłaconej kwoty. Zadatek zwracany jest w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.

 3. Należność za pobyt pobierana jest w dniu Państwa przyjazdu zgodnie z ustalonym terminem. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, z przyczyn od nas niezależnych należność za całość pobytu ustalona wcześniej nie ulega zmianie.

 4. Doba pobytowa rozpoczyna się o 14:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o 10:00 w dniu wyjazdu.

 5. W domu obowiązuje zakaz palenia (dotyczy również pokoi, łazienek, WC i balkonów).

 6. Prosimy o przestrzeganie ciszy nocnej (w godzinach 22:00 - 6:00) i niezakłócanie spokoju innych gości.

 7. Osoby nie zameldowane mogą przebywać na terenie posesji i domu wyłącznie za wcześniejszą zgodą gospodarzy.

 8. Prosimy nie pozostawiać dzieci bez opieki. Szczególną ostrożność prosimy zachować na balkonach, tarasie i schodach, podczas użytkowania urządzeń elektrycznych oraz na zewnątrz domu, miejscu zabaw dla dzieci, parkingu i drodze dojazdowej o budynku.

 9. W przypadku opuszczenia domu prosimy o pozamykanie wszystkich okien, wyłączenie urządzeń pobierających prąd elektryczny, zakręcenie kranów.

 10. W przypadku wystąpienia awarii lub pojawienia się zastrzeżeń, pytań, wątpliwości dotyczących korzystania z urządzeń technicznych, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 11. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia gości.

 12. Parking mieszczący się na terenie Gospodarstwa jest bezpłatny, niestrzeżony.

 13. Gości prosimy o zmianę obuwia, byśmy mogli się cieszyć czystością w domu.

 14. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zagubienie lub zniszczenie przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość powinien zawiadomić gospodarzy o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.